سیاست های ابلاغی ستاد شورایاری ها در بحث کرونا در منطقه 7 اجرا شد
شهربانو موسوی رابط شورایاری منطقه 7؛

شورایاران در مناطق مختلف تهران تلاش های زیادی را در جهت مقابله با ابعاد مادی و معنوی بحران کرونا انجام دادند.

انتخابات هیات رئیسه شورایاری محلات منطقه 7

فرآیند انتخابات هیات رییسه شورایاری محلات منطقه 7 برگزار شد.

من این تابستان در زندان

نرده‌هایی ضخیم و نمایی آجری، روبه‌رویم قد کشید، دلم شور افتاد انگار که چند نفر دارند رخت می‌شورند و چنگ می‌زنند. صداهایی تو سرم ولوله می‌کردند و اسم‌هایی می‌گفتند.

خیابان شریعتی حد فاصل طالقانی تا بهارشیراز دوطرفه می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۷ خبر داد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ گفت: کارهای مطالعاتی در مورد دوطرفه شدن خیابان شریعتی حدفاصل خیابان طالقانی تا بهارشیراز انجام شده است که پس از تصویب در کمیته معابر، ...

نامگذاری یکی از معابر منطقه ۷ به نام شهید آتش نشان حادثه پلاسکو

سعید طلوعی با اشاره به تدوین طرح دو فوریتی برای نامگذاری معابر نزدیک محل سکونت شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به منظور تجلیل از آنها، گفت: شهادت آتش نشانان فداکار، غیور و فرزندان ...

احداث 12 پاتوق محله جدید در منطقه 7

شهردار منطقه 7 از احداث 12 پاتوق محله جدید در سطح این منطقه تا پایان سال جاری به منظور بالا بردن سطح سلامتی جسمی و روحی شهروندان خبر داد.

خیاط خانه ارتش به مجموعه فرهنگی ورزشی تبدیل می‌شود

شهردار منطقه 7 از احداث مجموعه فرهنگی ورزشی شهید سیدمهدی حسینی در بخشی از زمین خیاط خانه ارتش با هدف با لا بردن سرانه ورزشی و فضای سبز منطقه خبر داد.

تندیس شهید بهشتی در منطقه ۷ نصب شد

شهردار منطقه ۷ گفت: به منظور ترویج هویت ملی و فرهنگی تندیس شخصیت‌های تاریخی اثرگذار و بزرگان، طراحی و در میادین یا چشم اندازهای مهم منطقه نصب خواهد شد.

سرای محله مجیدیه نیازمند تامین اعتبار

دبیر شورایاری محله مجیدیه گفت: «سرای محله مجیدیه چند سالی است که تبدیل به ساختمانی فرسوده و قدیمی شده که نیازمند نوسازی است.»

نیمه کاره رها شدن مسجد حسینی بعد از 5 سال

مسجد حسینی واقع در محله ارامنه به دلیل معارض بودن با اتوبان امام علی (ع) تخریب و نوسازی آن نیمه کاره باقی مانده است که این موضوع اهالی محله را با مشکل روبرو کرده است.